Červen 2013

Order design

28. června 2013 v 19:10 | dixie.

DESIGN ORDER

Mám tu pro vás objednávku designu, jak jsem psala už na asku :). Objednávka tu bude d 4.10. a vyberu jednen, maximálně


~PRAVIDLA & PODMÍNKY~
1. Na designu nic neupravuj!
2. Nevydávej design za svůj!
3. Nekopíruj žádné části designu!
4. Jakmile design odnastavíš, nesmíš už používat žádné jeho bonusy.
5. Nemám výhrady k celebritám, ale teď dělám jen pro fansite blogy.
6. Fotky musí být v HQ!!! Nevadí že jsou černobílé.
7. Layout nastavuju já.
8. Nebudeš mě nahánět, kdy už bude design- podíváš se do menu do In Process.
9. Objednávku najdeš tady.
10. Beru 2-3 blogy a vybírám hlavně podle fotek :)
11. Dělám designy jen na Blog.cz.

KDO SI NEPŘEČTE PRAVIDLA, NENAJDE ANI FORMULÁŘ ;)
Kdybych vás nevybrala, neberte to prosím osobně, ale je to kvůli mému času.

Animations #001 | feat.One Direction

27. června 2013 v 21:44 | dixie. |  Animations

Právě jsem dojela domů z rodinné oslavy a jsem totálně hotová :DD. Ale tak aspoň ty animačky vám sem přidám. ;) Na video 'One Way Or Another' jsem se zase musela po 565874235-té prostě kouknout. Jak já je miluju ňunínky :'33 ♥. První 10 minut slintání a pak až dělání animací. Nicméně se mi docela líbí :P. Což je asi zázrak, ale taky je to tím že jsou s nima. ♥ Úplně miluju ty jejich kukuče všude :'33. Prostě doufámk, že se vám budou líbit a že je někdo použije, zdroj jsem tam necpala takk ho prosím uveďte. :) P.S. ZÍTRA BUDE OBJEDNÁVKA GRAFIKY!!!
©ARTBEAT.BLOG.CZ by dixie.
Kopíruj pouze se zdrojem!

Ordered graphics #001 | jessicaalba.blog.cz

27. června 2013 v 13:19 | dixie. |  Ordered graphics
Táákže, objednané ikonky pro CM jsou na světě! Objednávka zatím není otevřená, ale udělala jsem vyjímku ;D. Nebojte, brzo si budete moci něco objednat. K ikonkám: CM chtěl dvě z těchto úžasných dvou fotek :333 No tak jsem udělala 2 a ještě jednu animovanou :D. Můžeš použít všechny 3 když budeš chtít. Doufám, že se ti líbí! :) A jinak dneska plánuju udělat ještě animace- nejspíš s One Direction :333.
©ARTBEAT.BLOG.CZ by dixie.
Prosím uveď zdroj ;)

PNG #002 | feat. Lana Del Rey

26. června 2013 v 22:03 | dixie. |  PNGs
Takže plán byl vytvořit 2 PNG s Lanou Del Rey... no ehm z plánu sešlo :DD. První PNG dopadlo jedním slovem katastrofálně, takže ho sem nedávám aby jste nepřišli k újmě na zdraví :'DD. Tady to druhé se mi líbí víc i když je taky takový zvláštní. No zdroj tam je, takže kdo by chtěl tuto hrůzu kopírovat tak ho nemažte! :) P.S. PNG má na pozadí ještě bílé bokeh brushes, ale vzhledem k tomu ža já mám světlé pozadí nejsou vidět -_-
©ARTBEAT.BLOG.CZ by dixie.
Neodstraňuj zdroj!

Diary #001 | ...you're awesome, all of you...

25. června 2013 v 20:44 | dixie. |  Diary
♥ Jste prostě úžasní! Všichni do jednoho! ♥

Takže tímto článkem bych vám všem co navštěvujete tento blog chtěla strašně moc poděkovat! Neskutečně to pro mě znamená. :')) Bude to článek plný mých keců takže bych se ani nedivila kdyby to nikdo nečetl :DD Takže jdeme na to:
Grafické blogy jsem už kdysi měla aspoň 2, ale nikdy mě to nebavilo... nebyly komentáře tudíž ani chuť. A tak tyto blogy nějak zanikly. Potom jsem si ale stáhla Photoshop CS2, který byl volně ke stažení. Řekla jsem si- něco zkusím. A pak z toho něčeho vznikl layout s Ashley Benson o pár článků níž. Jako první jsem tento layout poslala Chloé (CL), která mi ochotně poradila a řekla mi, co mám vylepšit. Byla jsem jí nesmírně vděčná a potom jsem si layout rozřezala a nastavila. Udělala jsem 2 layouty na přání a pak už jsem nějak neměla chuť. Ale to se však změnilo. Jedna úžasná osůbka jménem Ajjinka (KS) mi napsala nádherný komentář a já si prostě usmyslela, že musím udělat nový layout. Nejdřív mi ho nešlo rozřezat, nic mi na něm nevycházelo, ale pak jsem napsala další úžasné osobě Chiaře (F-S) a ta mi poradila jak stáhnout PS CS6 a jak v něm jednodušeji rozřezávat. A pak jsem layout nastavila a bylo hotovo. Potom mi nový layout pochválila jak Ajjinka ♥ tak si představte i Chloé! A potom se začaly krásné komentáře jenom hrnout a s každým dalším byl můj úsměv ještě širši ♥. Prostě strašně moc to pro mě znamená, jsem moc ráda, že jsem poznala nové lidi (a jsou to suproví lidi) a děkuju moc za podporu od všech, které už znám. Jsem u babičky, kde není PS, ale jak přijedu domů grafika se jen pohrne :D. Fakt jsem moc ráda za všechny co zanechali komentář a nebo co se na tento blog jenom mrkli a taky za ty, co už jsou v #Beaters! :'33 Bude určitě objednávka grafiky designů asi až později, ale určitě bude. Ještě jednou vám všem moc děkuji!!!
love you, dixie. ♥

Your Ideas

25. června 2013 v 17:18 | dixie.
Do tohoto článku můžete psát svoje názory a požadavky ohledně grafiky nebo tohoto blogu. Budu se snažit všem vyhovět. Napište jaký typ grafiky by jste chtěli a s kým. Jsem ochotná udělat všechno z drobné grafiky ale i nějaký free design. :) Tohle NENÍ objednávka grafiky. Hotovou grafiku budou moci používat všichni, kdo budou chtít :). Těším se na vaše nápady :'33.

Avatars #001 | feat. Nina Dobrev

24. června 2013 v 11:58 | dixie. |  Avatars

Mám tu pro vás 5 avatarů s Ninou Dobrev, které jsem už před nějakým časem posílala do 'From You' blogu 'Best-Actresses' :'33.Avatary se naštěstí líbily :DD. Takže kdyby jste chtěli kopírovat (což pochybuju) tak pouze se zdrojem. :)
©ARTBEAT.BLOG.CZ
Kopíruj pouze se zdrojem!

Are you #Beater?

23. června 2013 v 21:31 | dixie.
Chceš nějakým způsobem podpořit tento blog nebo chceš patřit do rodiny #Beaters?
Tak neváhej a přidej se do fanclubu!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~PRAVIDLA & VÝHODY~
♥ Občas musíš tento blog navštívit. ♥
♥ Dáš si funkční ikonku na viditelné místo na svém blogu. ♥
♥ #Beaters budou mít přednost v jakýchkoliv objednávkách. ♥
♥ Seznam #Beaters bude v menu s odkazem na váš blog. ♥
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~FORMULÁŘ~
1. Jméno + Blog
2. Jak dlouho znáš ARTBEAT?
3. ARTBEAT mám rád/a protože: ... (doplň)
4. Nejoblíbenější typ grafiky?
5.Dej si na blog jednu z ikonek.

~
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Past layout #002 | feat. Holland Roden

23. června 2013 v 21:03 | dixie. |  Past Layouts
Layout: #002 | Feat.: Holland Roden | Doba výroby: 8h | Spokojenost: 89% | Náhled

A nový layout je konečně tu! :) Řeknu vám, že jsem ho měla rozdělaný asi 3 týdny ale teprv v pátek jsem se dokopala k tomu ho dodělat. Strašně jsem sii oblíbila 'Torn Paper Brushes' tak tam jsou. Moc se mi líbí hlavní font, na který jsem narazila úplně náhodou a byla to láska na první pohled :'33 ♥. A k volbě celebrity- Holland Roden byla jasná od začátku, má ty úplně nejdokonalejší photoshooty jaké si jen můžete představit ♥. Holland jsem si oblíbila především jako Lydii v seriálu 'Teen Wolf', je dokonalá! A k tomuto designu jsem udělala i logo (viz šablonka) a ikonky které se mi taky strašně moc líbí! :D Myslím, že je asi o 1000% lepší než předchozí design :DD.

Jak se líbí druhý kabátek blogu vám? :)

Ordered design #002 | leamichele.blog.cz

3. června 2013 v 20:14 | dixie. |  Ordered designs
For: Joe | Feat.: Lea Michele | Doba výroby: 5 hodin | Moje spokojenost: 98% | Náhled

Heyy! Další objednaný design. :D A tentokrát pro mého spoluadmina na blogu JT-D. :') Vybral dokonalé fotky, vlastně mi je poslal včera a já jsem se nudila tak jsem mu ho udělala. Design měl být v letních barvách no.. to jsem moc nesplnila :D Zkoušela jsem fialovo-zelenou kombinaci, ale celé to vypadalo jak reklama na Velikonoce :'DDD. A tak je trošku takový ''víc holčičí'' tak doufám, že to vadit nebude. Ano vidíte dobře... 5 hodin :D. Rozmýšlení barvy, rozpoložení, text, styl, fonty no prostě makačka :'DD. Tento design se mi líbí ze všech co jsem udělala nejvíc :D. Tak doufám, že i Joe ho po mě nehodí zpátky :'DD.

Jak se vám líbí tento design? Chcete objednávku designů? :)