Diary

Diary #003 | ...thanks & info...

6. července 2013 v 18:35 | dixie.
♥ ÁÁÁÁ, artbeat dosáhl přes 1000 visitors ♥

Takže strašně moc vám chci poděkovat, že sem chodíte :'). Prostě 1000 visitors za týden je neuvěřitelný! Totally happy ♥.♥ Jinak zítra odjíždím do kempu s rodinou až do pátku, takže tady pravděpodobně nebudu. Nevím jestli tam bude wifi, ale určitě s sebou nebudu mít noťas -_-, moji rodiče na něj mají alergii. :D Takže vám tu možná přednastavím nějaké články s grafikou. Clove a Caroline, designy vám dodělám, až přijedu ;). Clove, tvůj design už mám rozpracovaný, ale vůbec se mi nelíbí :(, takže ho budu dělat asi znova :). Potom až přijedu udělám nějaký článek o sobě, nebo otevřu objednávku grafiky :). Takže se tu beze mě mějte pěkně, nebojte, já se vrátím :'DD.
love you, dixie. ♥

Diary #002 | ...g'night...

2. července 2013 v 22:43 | dixie.
♥ Anoo, další kecání :DD ♥

Takže, tohle bude v podstatě článek o ničem :D. Jsem u babičky (ano, zase) a je tu po 100 letech zprovozněná wifi, takže si tady spokojeně sedím s noťáskem :'33. Dneska jsem nastavila Ellie design, líbí se jí a to je hlavní. Moc vám všem děkuju za úžasné komentáře, které si ani nezasloužím ♥. Prostě jste skvělí! Kdyby nebylo vás, blog by asi nebyl. :') A z té návštěvnosti asi dostanu brzo Heart Attack! To se mi na žádném blogu ještě nepodařilo! (Jako je dnes tu bylo 100 lidí :O) :) První mám v plánu dodělat objednané designy pro Clove a Caroline a pak bude asi nějaká objednávka grafiky a náběr do wardrobe (pokud teda chcete). :D No a asi udělám nějaké no images nebo něco užitečného. XD Klidně si napište co by jste tu chtěli, může to být třeba i recenze na nějakou knížku nebo něco o mě, prostě je to na vás ;)). Pište dolů do komentářů a nebo do 'Your Ideas'. Jinak já jdu číst 'The Lying Game' takže vám všem přeju dobrou noc :*.

love you, dixie. ♥

Diary #001 | ...you're awesome, all of you...

25. června 2013 v 20:44 | dixie.
♥ Jste prostě úžasní! Všichni do jednoho! ♥

Takže tímto článkem bych vám všem co navštěvujete tento blog chtěla strašně moc poděkovat! Neskutečně to pro mě znamená. :')) Bude to článek plný mých keců takže bych se ani nedivila kdyby to nikdo nečetl :DD Takže jdeme na to:
Grafické blogy jsem už kdysi měla aspoň 2, ale nikdy mě to nebavilo... nebyly komentáře tudíž ani chuť. A tak tyto blogy nějak zanikly. Potom jsem si ale stáhla Photoshop CS2, který byl volně ke stažení. Řekla jsem si- něco zkusím. A pak z toho něčeho vznikl layout s Ashley Benson o pár článků níž. Jako první jsem tento layout poslala Chloé (CL), která mi ochotně poradila a řekla mi, co mám vylepšit. Byla jsem jí nesmírně vděčná a potom jsem si layout rozřezala a nastavila. Udělala jsem 2 layouty na přání a pak už jsem nějak neměla chuť. Ale to se však změnilo. Jedna úžasná osůbka jménem Ajjinka (KS) mi napsala nádherný komentář a já si prostě usmyslela, že musím udělat nový layout. Nejdřív mi ho nešlo rozřezat, nic mi na něm nevycházelo, ale pak jsem napsala další úžasné osobě Chiaře (F-S) a ta mi poradila jak stáhnout PS CS6 a jak v něm jednodušeji rozřezávat. A pak jsem layout nastavila a bylo hotovo. Potom mi nový layout pochválila jak Ajjinka ♥ tak si představte i Chloé! A potom se začaly krásné komentáře jenom hrnout a s každým dalším byl můj úsměv ještě širši ♥. Prostě strašně moc to pro mě znamená, jsem moc ráda, že jsem poznala nové lidi (a jsou to suproví lidi) a děkuju moc za podporu od všech, které už znám. Jsem u babičky, kde není PS, ale jak přijedu domů grafika se jen pohrne :D. Fakt jsem moc ráda za všechny co zanechali komentář a nebo co se na tento blog jenom mrkli a taky za ty, co už jsou v #Beaters! :'33 Bude určitě objednávka grafiky designů asi až později, ale určitě bude. Ještě jednou vám všem moc děkuji!!!
love you, dixie. ♥
 
 

Reklama