Editorials

Editorials #004 | feat. Emma Roberts

31. října 2014 v 23:11 | dixie.
Mám tu pro vás 4 PNG editorialky s Emmou Roberts, kterou teď totálně zbožňuju díky 'American Horror Story: Freak Show' :3 ♥. Jsou na téma Halloweenu. Omlouvám se, že nic nepřidávám, nemám vůbec čas, gympl mi dává zabrat a do toho se ještě stěhujeme -_- :D. Ale layout pro lovely-annehathaway už mám skoro hotový- chybí stránka a menu :D. Líbí se vám editorials? :)
©ARTBEAT.BLOG.CZ ~ požívej libovolně, není třeba uvedení zdroje

Editorial #003 | feat. Dylan O'Brien

28. srpna 2014 v 9:09 | dixie.
No není on.. prostě.. dokonalej?! :OO ♥ Úplně jsem se zamilovala do tohoto shootu, původně s ním měl být i design, ale v té době jsem ještě neměla kvalitní fotky, kdežto teď je díky úžasné Zoe (daily-dylan) mám! :D (Ještě jednou ti moc děkuju! :3) Snažila jsem se vytvořit nějaký jiný styl editorialů než doposud a myslím že se celkem i zadařilo. :) Líbí se mi oba dva stejně, strašně dlouho jsem přemýšlela nad barvama :'D. Jsou oba dva takové jednoduché, no nevím co dodat.
©ARTBEAT.BLOG.CZ ~ požívej libovolně, není třeba uvedení zdroje

Editorials #002 | feat. Zoey Deutch

3. ledna 2014 v 11:33 | dixie.
Mám tu pro vás 2 editorialy s úžasným photoshootem Zoey Deutch :33333. Zoey mám strašně ráda, nevím jestli ji znáte, ale bude hrát Rose ve filmu Vampýrská akademie ♥♥. Snažila jsem je udělat nějakým způsobem originální a myslím, že se celkem povedly :'DD. Tyto fotky rozhodně ještě použiju, něco s nimi zamýšlím :P :D.

PARTY ZAČÍNÁ 15:00!


Editorials #001 | feat. AnnaSophia Robb

5. září 2013 v 19:58 | dixie.
Mám tu pro vás dva editorialky s Annou Shophií :33 Teď se mi zdá, že je najednou strašně moc blogů o ní, první měla Tess* ale teď znám nejméně 4 další :D. Neříkám, že se opičí to vůbec ne, naopak jsem ráda, že je Ann tolik oblíbená :33 ♥ Miluju TCD a strašně se těším na 2.sérii! :) Editorials jsou takové dost jednoduché no, ale zachraňuje to Annin úsměv že :D Zdroj tam je takže neodstraňovat, nemusíte ho už uvádět a můžete si Editorials zmenšit jak chcete. ;) Doufám že se vám líbí! :)
................................................................................................................................
© ARTBEAT.BLOG.CZ by dixie.
Nemaž zdroj a používej libovolně!
 
 

Reklama